Menu
Your Cart

Kargo ve Teslimat

Sipariş Takibi


Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz.

 

Teslimat


Hızlı gönderili ürünler, sipariş onaylandıktan sonraki (3) iş günü içerisinde kargoya verilir. Eylül-Ekim-Kasım aylarında yoğunluktan dolayı siparişleriniz ertesi gün işleme alınabilir. Diğer aylarda ise saat 12:00' den sonra verilen siparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir.

Satın aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde ilgili kargo firmasından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. ( 3 ) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.

  

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Kargonuzda hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.


Kargo ödemesi, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimize aittir. buzzmar.com’ dan yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.


Kapıda ödeme sistemi ile de sipariş verebilirsiniz. Ürün gönderim süresi ortalama 1 ila 7 gündür. İl ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.


Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerinden buzzmar.com sorumlu değildir.

 

İade ve değişim durumlarında 100 TL ve üzeri kargo kampanyasından yararlanılmış ise iade ve değişim ürünleri, sipariş toplamını 100 TL'nin altına düşürdüğü taktirde kargo ücreti alıcıya yansıtılır